Joosepi unistus.

Tere!

Mina olen Joosep, omadele lihtsalt Jossu. Ma tahan Sulle rääkida oma unistusest, sest olen kuulnud Inimest rääkimas, et unistada tuleb suurelt ja kuuldavalt.

Ma ise olen väike, kuid mu unistus on suur: kas on minu jaoks kusagil pesa; kodu, kust tohin hoida eemale hiired; voodi, kus laulda oma nurratooriumeid; pere, kelle liikmeks saaksin päriseks? Kui ma oma silmad sulen, ma näen, et on….

Ma olen sündinud Tallinnas umbes 5-6kuud tagasi, oma vanematest ei mäleta ma midagi, sest kasvasin vennaga tänaval. Mitte keegi ei hoolinud meist, oli külm, märg, tühi kõht, hulkuvad koerad ja hiiglaslikud autod. Kartsime hommikust õhtuni.

Kuni ühel päeval meid ootamatult kinni püüti ja Inimese juurde viidi. Hirm Inimese ees oli meist suurem, sisisesime ja kähisesime Inimese hirmutamiseks kõigest väest. Aga see ei aidanud, me pidime hakkama oludega harjuma, varjudes kuhu võimalik. Inimene otsustas mind saata teise hoiukoju, et me kiiremini koduneksime. No me kahekesi olime ka taltsutamatud metslased! Minu uues hoiukodus ootas ees mitmeid neljajalgseid tegelasi, kes tõestasid mulle, et Inimene pole mingi koll.

Nüüdseks olen ma juba Inimesega üsna harjunud, tema juuresolek ei sega mul jõuluehteid veeretamast, tõkkejooksu jooksmast ega kohalike kissadega maadlemast. Inimene ütleb et mul on ilus tihe kasukas ja armsad pehmed käpad. Ning et ma hoidvat viisakalt puhtust. Ma olen käinud arsti juures, saanud kiibi ja esmavaktsiini ning parasiiditõrje. Ehkki ma olen ikka veel natuke segaduses, mis loom see Inimene ikkagi on, teen ma iga päev väikeseid edusamme. Ma ei nurru mitte ainult oma ajutises pesas, aga ka Inimese süles ja … Inimese käed on tegelikult üsna mõnusad. Natuke veel ja minust saab priima kassiisand.

Kui Sa tead kedagi, kes tahaks jagada oma eluteed minusuguse kissaga, palun anna sellest teada Inimesele, kes aitas mu jutu inimeste keelde tõlkida ja kirja panna. Või jaga minu elu esimene kiri edasi.

Panen oma saba rõngasse ja Inimene paneb pöidla pihku, et minu suur unistus saaks peatselt täituda. Sest siis saab hoiukodu aidata järgmist abivajajat. Ühendust saab alloleval telefonil või jäta teade kommentaaridesse.

Inimese headusesse uskudes,
Väike Joosep

15826326_10155654714545968_775723915907058905_n

Inimene

Tel. 53 079 644

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Gazz, Loomad, Määratlemata, Positiivsus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s