Härra Minnie külaskäik???

Imelik  tõestisündinud lugu, mida tahaks kohe jagada.

Siinses eelmises postituses kirjeldatud Härra Minnie ootamatu kadumise osas ei ole selgust saabunud. Kõikvõimalikud hoovad otsimiseks said kasutatud ning otsitud lähemalt ja kaugemalt, ei midagi.

Eelmisel reedel, umbes 2 kuud peale Härra haihtumist, parkisin auto poja juurde õuele, kui kuulsin seljatagant valjuhäälset mjäud. Võpatasin, totaalne deja vu, toon sobis ja pöördusin silmapilkselt ümber. Paraku tuli diagonaalselt üle tänava sirgelt minu jalge juurde must kass, lõua all väike vage laik… Pagu tuli minuga kaasa! kihutas peast läbi.

Ent ei, see eksemplar oli 2/3 Pagu kehakaalust. Tundmatu nühkis end korraks mu jalge vastu ja siirdus siis enesekindlalt meie ukse taha. Mitte kõrval asetseva naaberukse taha. Ja istus ootava kehakeelega trepile. Kui minagi ukseni jõudsin ning selle avasin, marssis kass tuppa, kus ta kohtus liigikaaslase Mirruga, kellele ma olin just järgi tulnud, et ta hoiukodust päris koju viia. Naersime pojaga ja tõstsime musta kassi ukse taha.

Arvate, et nii lihtsalt asi lõppeski?! Mõne minuti möödudes kuulsime aknatagant aknalaualt nõudlikku tuppa küsimist …. täpselt selle aknataga, kus küsis oma õuetiirudelt tuppa Härra M. Ehk siis 2. korda deja vu. Mu poeg, kes korteris elab, ei ole sellist kassi varem näinud, veelvähem ei ole selline kass tal toas käinud.

Pakkisin Mirru sisse ja läksin autosse, alustamaks teekonda kilulinna. Must kass istus meie ukse taga ega kavatsenudki lahkuda. Poeg läks poodi ja tema naastes haudus Must ikka veel ukse taga omi plaane. Poeg lubas ta tuppa, vaatab, mis teeb … Must sõi kõhu täis ja keeras magama. Meie tuppa! Ärkas, käis liivakastis ja magas edasi, õue ei tahtnud. Nii elas ta 2 ööpäeva nagu oleks seal eluaeg elanud.

Pühapäeval küsis välja ja rohkem teda nähtud pole.

Mis see oli, ma küsin?! Kassimagnet?

black-cat-large

 

 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s