Igaüks saab aidata…

saates nüüd ja praegu – neid ridu lugedes – Universumisse siira ja südamest tuleva HEA MÕTTE inimese poolt hüljatud ning mitte märgatud kass Vango tervenemise heaks, et loom tuleks raskest seisust välja.

Ma ei küsi Sult raha ega muid maiseid väärtuseid, kingi Vangole mõni hetk oma elust, IGA MÕTE LOEB, ka Sinu oma.

Mina loodan, et sünnib Suur Ime ning Vango elab veel kaua, omainimese juures, kes hoolib nõrgemast inimlikul moel.

Märka mind.

Märka mind.

Vango on leitud Pärnumaalt Rae järve äärest haige ja alatoitumisega isane kass, kiipimata ja kastreerimata. Tal on tuvastatud FIV- ehk kassiaids, põletik suus, soolestikus ja kõrvades, täna selgus, et alatoitumise tõttu on tal kahjustunud maks ja neerud ning kõhuõõnes on vesi, mis takistab tal normaalselt hingamast, tema kõrvad on külmakahjustusega. Lisaks sisemised ja välimised parasiidid. Teel Loomade Kiirabisse oksendas loom usse. Kõikide haiguste võitlemiseks on looma immuunsussüsteem väga nõrk. Aga me hoiame pöidlad peos, Vango on parimate arstide hoole all 24h ja mina usun.

Selliste juhtumite ennetamisele saavad kõik kaasa aidata.

Palun kassiomanikud maal ja linnas:

 • Lõigake kassid, et nad vähem hulguksid-eksiksid ning lakkamatult sigiksid!
 • Kiipige oma loomad, et oleks võimalik leitud kass koju tagasi toimetada!
 • Vaktsineerige kassid, et hoida neid tõvede eest nagu aids, katk, marutaud jne.

Ning mu palve kõigile – MÄRGAKE! Eile pandi magama siiani Tõrvas 2 nädalat autolt saadud löögi tagajärjel purustatud tagumiste jalaluudega ringi ukerdanud kiisu, keda mitte keegi polnud arstile viinud, enamgi veel, see kass lasti õue “oma asju ajama”. MÕELGE ometi ennast selle kassi asemele… Märkas võõras, mitte pereliige ega naaber.

Vango

Vango

MÄRGAKEM

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Gazz, Heategevus, Loomad, Positiivsus, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Igaüks saab aidata…

 1. The Driimer ütles:

  05.10. kell 8.
  Helistasin Kiirabisse. Vango palavik (eile 39,7) on alanenud 39,2-le (norm 39), ta on aktiviseerunud, öeldi, et avaldas natuke vastupanu, kui temaga hommikul tegeleti. Tilka saab, peal on ka antibiots ja valuvaigisti, mis on sobivad tema seisundile (FiIV ja eelnevaöt saadud ravi). Pissinud oli ka. Uus info õhtul kella 16-17 ajal.

 2. The Driimer ütles:

  05.10. kell 19.
  Vango uudised: ta jääb veel üheks ööpäevaks kliinikusse tilga alla. Ta sööb nüüd ise ja on tegusam. Rääkisin ise arstiga, ta ei anna garantiid aga on oluliselt vähem pessimistlik. kuna kass on kosunud ja toimekam, muuhulgas tegeletakse ta immunsussüsteemi turgutamisega, mis on FIVi tõttu väga nõrk ja vastuvõtlik. MTÜ soodustuse visiiditasudele me saame, andsin garantii, et arve(d) saavad 100%-selt makstud. Ja veel, võrreldes laupäevaste Halvetis tehtud analüüsi verenäitajatega on pühapäevane Kiirabi näit isegi parem. Ootame ja palvetame edasi, homme saame uued näidud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s