Uue elu algus. Jõõpre pagulased. 1. nädala kokkuvõte.

PaguLaste laager on elanud oma elu ja märkamatult on meil nädal möödunud, õigemini algas täna juba teine. Minu ahastus Pagulase saatuse pärast on vaibunud ja asendunud asjaliku põetamisega. Jätkuvalt pole mul aimugi, kas meil on poisid või tüdrukud.

Poolpagulane

Poolpagulane

Pagulane

Pagulane

Pagulased on juba mitu päeva eeskujuliku käitumise eest saanud linnaloa ja tutvunud laagri uksetaga asuva maailmaga, nad on kõhklematult hõivanud preili Mia kuivkäimla ja toidunõud, täna avastas PP Mia päevase magamiskoha ning laiutab seal. Ekskursioonile Eestimaa kaunimatesse paikadesse ei ole neid veel siiski viidud, aga meid ei ründa motogängid ka.  Lühidalt on “Vao põliselanik” ja sisserändajad integreerunud. Traavitakse kolmekesi nii, et maa müdiseb. Maadlusest hoidub Mia veel kõrvale (preilidele see ei sobikski) ja see on hea, kaalukategooriad ei ole täna veel võrdsed. Kui keegi veel sisiseb, siis on see Pagulane, ent ta teeb seda ehmatades mõlema kaaskondse pihta.

Head inimesed ei ole Jõõpre pagulaste elust kuhugile kadunud:

  • Kristine saatis meile täiendava paketi ravimeid
  • Katre ja Dagmar nõudsid välja mu a/a ja panustasid P+PP vajadustesse
  • ZooPlanet andis omatöötaja allahindluse tarvikutele (liivakast ja toidunõud)
  • Terveks andis P-le kõhulahtisuse vastu ravimi tasuta
  • Kõik kümned pöidlahoidmised, virtuaalpaid-musid ja nõuanded on hindamatu väärtusega
  • Signe kingitud elusuurune ronila on laagris pagulaste poolt täielikult omastatud

Poolpagulase seisund on suurepärane, ussirohi on manustatud ja sotsialiseerumine on läbitud – pissikast on ainus koht asjatamiseks.

Pagulasega nii head lood ei ole, suu seisund teeb mulle muret. Ta on aegajalt nii väge täis, et maadleb nagu Palusalu muiste PP-ga. Võimalik, et see on põhjus, miks ta suuke aegajalt veritseb, kuna hommikul ärgates on suu puhas. Ehk ta on stressist üle saamas, jõud on saabunud väikesesse kehasse ja tegutsemisind on nii suur, et ta unustab oma suu seisukorra. Määratud raviprogrammi tihedusele vaatamata on väike Nööp end hästi ülevalpidanud: 3 süsti õhtusel ajal, üks rohi allaneelamiseks ja teine musile määrimiseks. Lisaks pulbrina pasteediga sisseantav ravim lahtise kõhu vastu (2 võimalikku põhjust: ussid või antibiootikumi tagajärg). Ja ka tema on tubli potil käija. Ussirohu saab P alles siis, kui suurem ravikuur on tehtud, et väikest stressis keha mürkidega mitte ülekoormata.

Mis veel vahepeal juhtunud on.

Eelmine blogipostitus jõudis ühe kohaliku ajakirjanikuni. Ei teagi, kas tänu saabunud ajakirjandsulikule hapukurgi hooajale, aga Pagulastest ilmub lugu. Kohalikus maakonnalehes. Korralik koputus inimeste südametunnistusele, ma loodan. Juba sellel reedel. Kuna ajakirjanik soovis looma jõhkra kohtlemise kohta kohalikust politseprefektuurist kommentaari, kus asjast midagi ei teatud, siis võeti minuga ühendust ka Lääne PP-st ja ma juhatasin nad intsidendi pealtnägija juurde. Palju rohkem enam teha ei saa, et see inimene väikese algustähega saaks leitud.

Mis edasi saab?!

Pagulase ravi tulemusele antakse hinnang Pärnu Väikeloomakliinikus juba sel reedel kell 17. Milline see ka ei oleks, sõidavad pagulased selsamal õhtul ajutiselt uude hoiukoju. Ma olen algusest peale teadnud, et saan neid kassilapsi poputada kuni reedeni. Siis peab pagulaslaager oma uksed sulgema. Uus hoiuperenaine on käinud präänikuid patsutamas ja on lubanud nende eest oma pere kaasabil heasti hoolitseda. Mul on juba ravimite manuaalid valmis kribatud ja pagulasi ootavad ees väikesed Rome ja Elis ning valge kiisumiisu.

Uute uudisteni, pöidlad pihku reedeni! Ja palved teele!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Loomad, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s