Mis inimesed need on!? Lood elust enesest 6.osa

Viimasest selle rubriigi postitusest on jupp vett merre voolanud. Eilne hetkeline põige kilulinna, andis põhjuse jätkata.

Sündumuskoht Haabersti kaupluse esine laupäeva pärastlõunal. Jätan siinkohal poe nime nimetamata, kuna nad pole stseeniga seotud ja pole mõtet neid googel-moogeli-otsingumootori tarvis üles tähendada.

Parkisime oma monstrumi parkla äärealale ning läksime hädapärast ostlema. Eks ole igasugust parkimist nähtud, ent eile avanenud pilt ületas kõik varasemalt nähtu.  Pildid räägivad enda eest:

IMAG0692 (1)

Sellesse autosse sisenesid hetke pärast täiesti terved mees ja naine. Olgu öeldud, et rooli istus naine :/ Nende käitumisest ei ilmnenud piinlikkuse raasugi….

IMAG0693

Mis toimub selle inimese peas, teab vaid tema ise. Ajuinvaliidiks võib teda kindlasti pidada, muus osas ….. invalidiidimärki ma autol ei tuvastanud.

IMAG0694 (1)

Kui olime poest väljumas, saabus ka proua invaliid.

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s