Linnulennul läbi viinakuu.

Aeg lendab. Sel lennul juhtub sedakomatesit või -neljandat. Lennu viimane kuu on olnud eriti harali haardeline.

Täpselt kuu aega tagasi jooksin oma elu … täpsemini selle aasta teise poolmaratoni, Tartu Maratoni paadunud fännina siis suusa asemel kevadise 23 ja sügisese 21 kõmmi versioonid. Ilma ettevalmistuseta, nagu kombeks on saamas. Pärast esimese nelja kõmmi läbimist oli üsna veendunud, et üle kuue km ma´i jäksa. Aga läks nagu varasemail kordadel, pärast 6- 7 km läbimist läks automaatpiloot käima ja katkestamise luulu ma enam ei trefanud. Tegin ära ja mis seal salatit, rahulolu oli täielik, sain märgi maha esimese Tartu Neliküritusega  [loe: läbitud kõik toimunud pikad distantsid].

Mõni kõmm ongi veel jäänud.

Mõni kõmm ongi veel jäänud.

Täpselt 3 nädalat tagasi läksin oma elu esimesele opile. Kui Teisega haigemajja jõudsime, olid tunnid juba alanud, Sain personaalse kanüüli veeni, litri üldnarkoosi takkapihta ja nägemist … järgmine pilt oli juba opijärgsest saalist. Magasin kohe mitu päeva piskude vahedega ning parodeerisin kempsu minnes 90-aastast mutikest. Kahjuks ei olnud mul võimalust kõnniraamile toetuda Aga 11 päeva voodirežiimi kulusid marjaks, hunnik raamatuid sai läbinäritud sh muldvanat klassikat nuhutatud: 12 tooli. Ning paar palmikutega ilustet sokke valmis koetud, et oskused rooste ei tõmbaks. Nagu muuseas tegin sünkroonselt ka kohvivabad 13 päeva, asendades hommikujoogi värske apelsini-porgandi-õunamahlaga, masinast, mille endale Tartus jooksu tähistuseks kinkisin.

Täpselt päev tagasi, langes liisk: mu järgmine puhkus on paigas nii ajaliselt, kui ka sihtkohaliselt.

Selline sai lend üle viinakuu.

Mida toob November ehk kooljakuu ehk talvekuu ehk hingekuu, ei ole etteteada … vähemasti teatris on juba käidud. Kaotatud pangakaart on kinomajast üles leitud ja vana tuttavaga aastate tagant on treffatud. Algus on paljulubav!?

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Maratonid, Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s