Positiivsuse väljakutse 2/7

Kaks ei ole veel traditsioon ja 2 ei olevat ka seltskond. Aga ilma kaheta ei jõua kolmandanai ja kindlasti mitte viiendani. Niisis….

2. päev

1. Hommikul ärgates kumises kuklas positiivne teadmine, et selle nädala viimane kella peale ärkamine – no seda oli hea teda.
2. Kihnu – kell 18:30 sain ühena viimastest pääsme Liisile ja hiivasime ankru Kihnu suunas. Olin andnud lubaduse majutada üht seljakotturit Portugalist ja olin valmis talle tegema Kihnu-tuuri, ent ta ei jõundnud kahjuks pöidlaküüdiga õigeks ajaks sadamasse. Ma vähemasti andsin talle võimaluse. Enda võimalust kihnustuda ma ära ei jätnud ning nüüdseks olen väga õnnelikult sõprade seltsis saarel.
3. Praamil oli huvitav-positiivne seltskond, kellega tekkisid tühjalt kohalt mõnusad dialoogid – Kihnu praamil on üks pere.
4. Absoluuutselt ootamatu sõnum telefonile. Minu eelmise aasta Oandu-Ikla jalgsimatkavandersellid on Aegviidu-Ähijärve matkateel umbes 200-ndal kilomeetril. Positiivset kadedust tekitav teadmine. Möödunud aasta kerkis mälusoost pinnale ja virvendas voogudena silme ette.
5. Supersõbralik pererahvas Kihnu Talus, alates praamile vastusõidust kuni keelt jalustrabava Palmi imehea kohupiimakoogini.

Suvi. Nauding. Täielik kosmos.

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Positiivsus, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s