Meil on aega veel …

Juuli?!?!?!

Juuni aurustus universumisse nagu aurustub vesi päevast päeva Ingli joa jalamil Amasoonases, luues kõikjale ja kõiksusesse kümneid vikerkaari ja -kaarekesi varahommikuse päikese toel (kas tõesti on vaid 3 a möödas, kui ma enda juubelit Atlandi kohal Lufthansa kõhus tähistasin, päev 7 h pikem, kui tavapärane 24 tundi).

Minu esimene töötuna veedetud kuu on pungil loendamatul hulgal Hetki, et nende kirjeldamiseks kulutatud ajast on mul olnud kahju. Sestap enneolematu vaikus siin. Las jääb nii. Maailm pöörleb, elu kulgeb, ise helisen omas rütmis ja helistikus justtäpselt nii nagu hing seda parasjagu vajab.

Mõeldes sellele, milliseks oleks kujunenud möödunud kuu, kui pöördelisi muudatusi poleks toimunud … hakkab seest keerama. Suvi, mu sõbrad, ei ole tööl käimiseks suurem asi aastaaeg.

Tuleb kuulutada  suvel töötamine seaduslikult mitteseaduslikuks, kui patareide laadimise ja vaimu teritamise aeg. Ennustan, et enamusest meist saaksid paremad inimesed – vanemad, sõbrad, töötajad, ülemused, naabrid, ametnikud – ülejäänud 3/4 aastaks. Võib-olla  hakkaksime üksteisele naeratama … omadena, ehk isegi võõrastena.

Toetudes iseenda läbielamistele – kui mitmed inimesed oleksid mul tänaseks kohtamata, millised uskumatud vestlused pidamata, kuhu rändamata jäänuks rännakud, hullamata hullused, kogemata kogemused …

paatMeil on aega veel, meil on aega veel
Kõigil on aega veel …..

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Lihtne nagu liblika lend, Minu mõttelend, Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Meil on aega veel …

  1. A ütles:

    Vaatan just aknast mingitsorti kullilise liuglemist pilvede all.
    Hõljub ja liugleb…
    Sina, vist…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s