Sellest saab minu suvi.

Milline vaikus siin, pärast ööbikuid. Õnnis vaikus, sest olemine on sedavõrd kerge ja rahulolev, et seda pole võimalik/mõtet kirjeldada, ma lihtsalt naudin igat päeva iga rakuga. Muretu elu elada … laulis keski, kelle nime  ma´i suuda hetkel meenutada. Ja mis siis mis siis mis siis, mis vahet sel.

Mis meil siis vahepeal juhtunud on. Uus märge mu eluloos, minust on saanud ametlik töötu – peamine ja ilmselt uskumatuna tunduv ajend, miks ma end nüüdseks 10 päeva tunnen õnnelikumana, kui viimased 4 aastat ribadeks rabades, elades eemal äsja soetatud kodust (selleks, et käia endale korraks kunstlikku hingamist tegemas nädalalõpus, ma seda ju ei tahtnud!). Kuna haiguslehel pole mul olnud põhjust sitsida, on mul lõpuks võimalus saada tagasi miskitki riigile aastaid makstud obrokist – 3.20 päevas, täitsa nitševoo ju – Gazzi saab toidetud, jääb kapsa jaoks järgigi. Ongi aeg kaalu langetada, et Vasaloppetil oleks hõlpsam liigelda 🙂

Et töö pole ilmast otsa saanud, annab aimu viimase kolme päeva jooksul laekunud kolm tööpakkumist ilma ise väikest näppu liigutamata. Aga tööteemadel räägime sügisel. Kui saatus pakkus mul´võimaluse Hingata, siis oleks sellest loobumine justkui käe tõstmine Jumala tahte vastu! Ja see ei lähe kohe mitte. Üldse´i lähe.

Niisiis: saage tuttavaks – Direktor Jalutus- ja Jalgrattaministeeriumis.

Ja nii ongi.

*avatud igat masti huvitavateks ajaviideteks, küllakutseteks, samuti on söberid oodatud öömajale Pärnu külje alla (etteteatamisega 3 päeva)

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Lihtne nagu liblika lend. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Sellest saab minu suvi.

  1. Sandras ütles:

    Juhhuu! See on ju põnev etapp sinu elus, palju õnne! Me võiks siis neid töötu momente jaga, oleks tore jalga kõigutada ja natuke muljetada üks päev.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s