Miks!?

Sa tead üht kena noort elurõõmsat noorpaari, kes õitsevad päevast päeva. Kes austavad üksteist ja ümbritsevat. Kes on avatud ja sädelevad erinevalt paljudest kaasmaalastest. Kel on pisipoeg ja imekena tütar.

Ühel õhtul nagu täna, sa märkad näoraamatus mehe seinal postitust. Teist. Ja kolmandatki… Kaastundeavaldused abikaasa kaotuse puhul – siit meie seast igaveseks lahkunud – kolmanda lapse ilmale toomisele järgnenud komplikatsioonide tagajärjel.

Ja sa nutad, kuni sulle juhtunu kohale jõuab. See jõuab mürinal, pole kahtlustki. Sa nutad uuesti, sest  sa mõistad võika tõsidusega, kui habras on eluniit ja tähtsusetu taust ning olud. Ja sa nutad veel, mõeldes, milliste murede üle sa igapäevaselt oma pead murrad ja mis põhjustel elu hallides toonides näed. Sa …

Sa tahad jääjale öelda sõnu südamest, kuid sa ei oska äkki lausetki kokkupanna, ridadest rääkimata, adudes oma sõnade väärtusetust. Ja sa SAAD ARU, et elu väärib elamist igal üksikul hetkel iga päev. Ära ohverda tükikesti oma elust asjatult.

rest in peacePuhka rahus,  Preeti!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Miks!?

  1. Pingback: Minu inimesed. Vol.1. | the driimer püüab selgustele jõuda…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s