Pinocchio is reborn.

The Tartu maratoni 15-s osavõistlus pärast Liiga-Laupäeva kujunes enese poolt piitsutavaks põrguks. Viimased 7 km 23-st olid täiesti ülearu!

Ehkki lõpp kulges suhteliselt siledal maal, oli jonn liiga suur, et tempot maha võtta, venitada või midagi: 3:03,12 ja nüüd on esmaspäevaks tagajärg käes – tuimad tammepuust jalad ja Buratino kõnnak on justkui sündimisest saati veres.

Sedakorda oli kasutusel uut tüüpi kiibid, rinnanumbri tagaküljel. Ja apsud ei lasknud end pikalt oodata, sekretariaat väitis mulle ja mõnelegi teisele, et me pole rajal käinud, aegasid ei ole 😀 Haaa, veel huvitavamaks läks, ca pool tundi peale mu finišit väitis ajamõõdustaabist üks tähtis mees, et ta näeb, et ma just lõpetasin…. mhmhhh, arva uuesti.

Tehti ettepaenk aega veeta ja tagasi tulla, noh tunnikese pärast siis suudeti mu õige ajanäit süsteemist väljaimeda ja ma võisin end Otepää suunal sõitvas bussis vähekeseks kerra tõmmata.

Tartu jooskumaraton 12.05.2013

Iseenesest sai ju ainus eesmärk täidetud – personal best paranes 22 sekundi võrra ent eelmisel aastal mul ninast veri niivõrd väljas küll ei olnud 😀 Ja lõpukohaga sai isegist ühe koha võrra langetud – 23.

Kuhu edasi, maratontšik? Kuhu mujale kui Tartu rattarallile 2.juunil – sadulamaitset peab ikka ka suus tunda saama 😉 Rajal näeme, rsk! Kätu?

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Hobid, Maratonid. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s