PPA KMA IME!

Üleeile kilkasin arenguhüppest Kodakondsus- ja Migratsiooniameti töökorralduses. Jaa, see oli tõesti kolmapäeva õhtul kell 17, kui ma kilulinnas Vilmsi tänava bürosse oma avalduse ja pildi viisin, et nii kuu aega hiljem uuele passile järgi minna.

Täna kell 19 on mu postkastis järgmine teade Politsei- ja Piirivalveametilt:

Taotletud reisidokumendi väljastab alates 26.04.2013 Põhja Prefektuuri kodakondsus- ja migratsioonibüroo Vilmsi teenindus, aadressil  …..

Kuulge, Eestis on ikka tõesti hea elada!!! 48 h [loe: nelikümmend kaheksa tundi] ja voilaaa! Jääb üle vaid ettekujutada, mitu minutit kulunuks kiirpassi kättesaamiseks 😀 või kui palju peavalu kuluks sul mõnes teises maailmajaos oma dokumendi vormistamiseks …. Kel kogemusi, pange kommentaaridesse kirja!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Arvutid ja Internet, Asutused, Eesti, Lihtne nagu liblika lend. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s