Kiidan teenindajat vol 6.

Tänane päev läheb ajalukku – sain tippteeninduse osaliseks KMA Vilmsi teeninduspunktis.

vilmsiLäbi ajaloo erineva riigikorra ajal on igasuguste dokumentide ajamine ametnike juures sööbinud mällu üdini ruineeriva tegevusena.

Viimati paar aastata tagasi idee-kaarti uuendades kulus mul selleks Sõle tänava TP-s 2 x 1,5h! Olin tänagi valmis pehmelt öeldes tunniseks ajaviitmiseks…. aga võta näpust, sattusin teise dimensiooni, kui mitte kolmandasse.

Järjekorranumbrit väljastava automaadi juures seisis eraldi konsultant, kes vähegi kahtleva näoga sisenenud külastajat koheselt aitama asus ja mõne eest suisa ise puutetundlikul ekraanil kõik näpupuuted ära tegi. Tundus, et tädi nautis oma tööd.

Paar meetrit eemal seisivad 2 pildistamiskabiini ja seal seisis VEEL üks proua-konsultant, kes kirjeldas, kuidas täpsemalt pilti teha ja et üleriided maha!

Praktiliselt kõik teenindussaali boksid olid täidetud töötajatega ja nad kõik ka teenindasid inimesi.

Naine, kelle ette ma asjalikult ja ettevalmistunult pärast minu korra kätte saabumist sujuvalt maandusin, oli konkreetne ja tegus. Ei midagi liigset. Paar täpsustavat küsimust, sõrmejäljed ja allkiri, riigilõiv ja… head aega: kohe, kui mu EL-i kirjega punane biomeetriline pass valmis on, laekub mu postkasti sellekohane teade.

Ausalt, 15 minutit kokku! Ulme… KMA on teinud tõelise tiigrihüppe! Selle peale ei viitsi isegi maja tagusel tänaval lokkava porimere üle kurta 😀

MrBeanpassport

*saab jälle väljaspoole EL-i piiluda varsti

 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Asutused, Avastamised, Eesti. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Kiidan teenindajat vol 6.

  1. Pingback: PPA KMA IME! | the driimer püüab selgustele jõuda…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s