Kanad rulluvad lõunasse 3.päev I osa

27.03.13 Veel on aega. (ITA-FRA)

Itaalia.

Bonjour! Gardenia hommikusööklas olime ainukesed „patsiendid“, ilmselt oli muu rahvas ammu lahkunud, kui öösel kell 2:30 saabunud eestisoost putukad oma urgudest välja imbusid.

Polnud midagi üllatavat selles, et italjaanode hommikumenüü ei sisalda liha (mis mulle sobis) ega killukestki köögivilja. Üllatasid nad hoopis käärimisprotsessis oleva konservpuuviljaga. Noh ja americano kohv oli neil hulga lahjem, kui teise ringi teepakist väljutuv vedelik. Küsisin siis espresso ja vahule aetud piimaga pooleks sain kohvimaitselise joogi kätte.

Sain adminnilt wifi-parooli + kasutaja, mis on siin igapäev erinevad ja jõudsin eilse päeva postitada, enne kui teele asusime. Kella ühe paiku jõudsime Vahemere äärde, pidevalt tunnelitesse sukeldudes ja kõrgustes turnides. R. pigistas iga natukese aja tagant silmi kinni, kui tema all avanes järjekordne kuristik. Kella kaheks otsustas päike peitusemängu lõpetada. Muru on siinpool mäeahelikke roheline, kirsid õitsevad, temperatuur … + 12C. Lubatud on kade olla, sest hakkab looma, eilne ilmašokk on seljatatud.

Sõitsime vahelduseks kiirteelt maha (käänulistel mägiteedel max lubatud kiirus … 120 km/h. Mõtte liikus meie sirgele teele Ääsmäelt Kilulinna ja suvisele max kiirusele 90km/h – nutt tuleb peale. Väike rannikulinn liivarannaga, mis on hooaja alguse ootel tühi, vaid üks surfaja ja teist sama palju jooksjat rannal. Vaikelu enne tormi.

Sisemaale liikudes vajus päike tavaasendisse [loe: teiselpool pilvevööd]. Nizzani jäi siis ca 140 km. Cheers!

Prantsusmaa.

Seekordne CS host vajab eraldi peatükki, sest kui ma arvasin Kolumbia CS kogemuse põhjal, et enam boheemimaks minna ei saa, siis ma pidin täna ümbermõtlema.

Jätkub…

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Prantsusmaa, Reis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s