Teeme ära 2014.

The annab teada – taganemisteed enam ei ole.

Olles kiirreageerija, on mul koht järgmisel aastal Vasaloppetil olemas ja räige osalustasu 1390 seeklit (sek) svenssonitele ülekantud. Kord on neil kõva, kui homseks raha üle ei kandlenuks, oleks koht läinud. Jääb üle leida sealkandis elamine /telk ei sobi vast/ ja kohale sõita – aasta pärast jagan teiega siin arvatavalt üht ELUkogemust. Seega minu peas hõljunud mõttealge mullu detsembris, pärast selle hooaja esimest suusklemist , sai tegudeks vormitud. Aastase viitega.

Selline raketikiirusel regamine tundub ulme ainuüksi veebilahenduse püstipüsimise seisukohalt, aga vastu see neil igatahes pidas! Lugedes hiljaksjääjate vihaseid kommentaare üleilmsest ebaõiglusest /esmaosalejate pihta käis hull andmine, et sõitku alustuseks mujal 😀 kas Trt maraton on piisavalt mujal?/, korraldajad said  tasakaalukatelt kaasmaalastelt tuld ja tõrva mitu päeva – vaatamata sellele, et grupiviisiliselt ei saanud näiteks üldse registreeruda!

17.03 13 kell 8 rootsi aja järgi alanud eelregistreerimine läks lukku niisiis 10 minutit hiljem, sest 15 800 registreeringut oli füüsiliselt olemas. Lihtne. Olla tegemist tõsise ilmarekordiga selle ürituse ajaloos – mis ma oskan öelda, tehnikasajand kullakesed, magada jõuate ülejäänud aasta!

Mis ma nüüd oskan öeldagi – tuleb diivaniseest magnet eemaldada ja mõningaid harjumusi korrigeerida. Üks on kindel, järgneval aastal on motivatsiooni kehakultuuriga sõber olla, sest siht on silme ees.

PS: Kanadas sõidetakse suusamaratoni, pikkusega 160 km… kas see´i kõla mitte väljakutsena?!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Hobid, Maratonid, Reis, Tervis ja heaolu, Vasaloppet 2014. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s