Püha Päev.

*Sigrit serviisi pühapäev

Ma ei tea, kes kus ja mis õigusega pani paika, et pühapäeval tööd ei teha: puud saetud ja lõhutud ja kilulinna bursuika saab uuel nädalal jälle kõhu täis ja sooja!

Nüüd, kus soojendus on  tehtud, pärastlõunane pätikohveiin neeldunud, päike ikka veel läbinisti läbipaistva sinava taevakardinal tuleb minna püha päeva suusarõõme mekkima.

Mõtlen siin, et mis saab, kui see lumi ükspäev julmalt oma teed läheb – kas investeerida rullidesse või rullsuuskadesse… Minu vanuses oleks ohutum ja ilmselt ka eakohasem langetada liisk viimaste kasuks. Vaatamata sellele, et see komplekt koosneb ikka oluliselt suuremast hulgast atribuutidest [loe: suur hunnik pappi] kui tühipaljad rullid. Samas, kui Vasalo…. sihiks seada, on aastaringne suuskamine ikkagist tarvilik või misse?! Niisiis, viskan kinda õhku – sünnipäevakingiks palun kõikvõimsalt universumilt head pakkumist ühele asjalikule rullsuusakomplektile!

 

 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Hobid, Meelelahutus, Muusika, Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s