Suunanäit: silmapiiritus.

Sellest on juba 7 nädalat möödas, kui ma kilkasin selle aasta esimesest reisiplaanist.

Aeg on teadmata suunas haihtunud universumisse voolanud – suusatades ja kelgutades – mänglevalt märkamatult nagu talle omane on ja jäänud on kulgeda viimane kolmandik elik 4 pulbitsevat nädalat. Eelsoojenduseks tuleb mõneks päevaks komandeeruda  Baltikumi lõunapoolusele ja siis on kõik stepslid – või kuidas iganes neid kahvleid ka´i nimetataks – seinast väljas!

Tuleks hakata plaaniga süvitsi minema, taibukam… mkmmm… planeerivam inimene hakkaks suveriideid kapipõhjast väljaotsima… Mina aga seisan iga päev 3 minutit peapeal [tänud A-T-le, kes suutis mulle selgeks teha, et see on imelihtne], et olla valmis oma elu paariks nädalaks tasakaalustatult peapeale keerdumiseks ja loodan, et küll sujub varajase sabistamiseta kah. Võib ju kord ometi olla, et pambud pakivad end ise?! Igatahes seltsimehed, kanakarja naastes peab teil siin olema kuivemapoolse mättaga kena kevade. Mune värvivad ja koksivad kanad sel aastal Vahemere põhjarannikul. Sest nii on moodne!

Andaluusia Hakakem targu aklimatiseeruma!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Andaluusia, Reis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 Responses to Suunanäit: silmapiiritus.

  1. spellboundcafe ütles:

    spellboundcafe talvitub kusagil lõunarannikul, astuge läbi 😉 andke siis märku sadeleek@gmail.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s