1 day to go…

Nõndaks, nüüd on see siis peaaegust, et kohal – homme samal ajal olen ma ca 3 h rajal rassinud ja minna on veel 3+ tundi Lõuna-Eesti kupleid. Suuremaid ja veel suuremaid. vahelduseks pikitud kergendavate laskumistega, kus heasti määritud suusk sõidab iseseisvalt pikemalt, kui kõrval rajal laskujal. Ja raha eest on võimalik seda libisemist saada, enda elu pisukesel määral kergendamiseks.

Põhimõtteliselt ettevalmiduses on sel aastal teisiti see, et mu maratonil vajaminev stuff on kasutamiseks valmis pakitud juba nädala jagu varem. Eile lisandus viimased puuduvad detailid lõpp-paketist: rohkete sooladega mineralka (anti-kramp) ja  Hawaii Expressist sain kätte loodetavasti parimal moel töödeldud suusad. Ja esmaspäeval ootab mind lõunasöögi asemel tunnine massaaž Valge ÄM allkorrusel spetsialisti käe all ja esmaspäeva õhtune jooga annab lihaste taastumisele viimase lihvi.

Miks ma seda teen? Seda X-faktorit ei ole võimalik sõnadesse panna, ma ei üritagi – seda peab ise tunnetama. Rajal näeme rsk! Püsige lainel: Viited LIVE ülekannetele

Am I ready? For sure.

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Hobid, Lihtne nagu liblika lend, Maratonid, Meelelahutus, Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to 1 day to go…

  1. Tarmo Teearu ütles:

    Tana. Meil on aega veel, kui ei ole siis seda millegi arvelt laename. Meil on aega veel, meil on aega veel, kõigil on aega veel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s