The King’s Little Path.

Mõned pikemaajalised sõpsid ehk mäletavad minu aastate tagust Orksis õhkamist  El Camino Del Rey suunas. Ma olen kord aastas ikka ja jälle seda videot vaadanud ja netist uudiseid lugenud. Ent ma ei teinud ühtegi jõupingutust, et sinna jõuda …. aeg on varsti küps ja ma näen selle seinade seina ära (kordades tegijam, kui Nutumüür). Seda, mida sa A. nüüd ütled, tean 🙂

Elamust pakkuv vaatamine:

Ela ja ära oma unistustest unusta unistamast!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Andaluusia, Meelelahutus, Reis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to The King’s Little Path.

 1. Arvo ütles:

  A. ütleb, et temale teadaolevalt on see atraktsioon suletud ning restaureerimisel ning heal juhul avatakse avalikkusele alles mõne aasta pärast. Ja veel ütleb A., et tee, mis sa teed – kõik on õige 🙂

 2. The Driimer ütles:

  Teame-teame. Käis seal äsja jaanuaris üks eestlane ja jättis sellise teate:
  Käidud, tehtud, nähtud. Kuna teekond sai planeeritud ümber, läksin siiski autoga kohale, ei miskit hullu, mõnusad kitsad mägiteed.Rohelise silla juures (alguses) kohtasin üht paarikest, kes polnud kindlad rajale mineku osas, endal oli ka kõhklusi, kui alguse ära nägin. Siis läbisime hoopis üheskoos 5–6 tunnelit, kogusime julgust 🙂 Lõpuks ei viitsinud ise enam edasi minna vaid läbisin oru ja jõudsin vana maja juurde välja ehk sisuliselt raja lõppu. Lõpuks tekkis õige tunne ka sisse ja läbi ma selle käisin. Karabiinide klõpsimist suht palju, ohtlik polnud. Samas oli meeletu tuul, tahtis küll lendu viia. Lõpuks tõdesin et raja algus (ehk minu jaoks raja lõpp) oligi ronimise mõttes kõige huvitavam, ei midagi keerulist, ei olnud aega alla vaadatagi. Järgmine hommik tekkis mõte, et teeks ühe tiiru veel, aga läksin hirmudest võitu saamiseks ühte ida suunas asuvasse külasse kaljudele ronima, hea sai.
  Rakmed võtsin ise kaasa, ei jäänud lootma kohalikele oludele.

  /olgu öeldud, et mul rakmeid ei ole ja ma kavatsen veel pika ja elamuste rohke elu elada, aga katsuda ma seda seina tahan küll ja veel!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s