Hea tegu nüüd ja kohe – maailmalõpp tuleb varem, kui oodata oskame.

Kurja kuulutatav ennustus prantsatas mu õuele kõike muud, kui õigeaegselt – deviisi all:  parem varem, kui mittekunagi – sest ma ju ei usu seda jura, mulle on vaja koht kätte näidata kiirelt.

Nädala jooksul olen ma tunda saanud, mida tähendab, kui sind ümbritsev tõrgub sinuga koostööd tegemast. Markantsemad näited:

  • Laupäev – pesumasina äravool ei toimi – korralik põrandaleotus
  • Teisipäev – suvalisel ajahetkel lülitab end välja taibutelefon ega mõtlegi taas tööle hakata + koduvõtmed jalutavad teadmata suunas
  • Kolmapäev-neljapäev – gazz ei söö midagi, ent oksendab siiski kõikjale hoole ja armastusega
  • Reede – läpakas ei võta pilti ette, ja seda päeval, mil ma peaksin koostama ja ettekandma ohtra pildimaterjaliga esitluse…

Nädalal ring peal, vast hakkab aitama ka juba? Kui see on karmavõlg, siis ma arvan, et on tagumine aeg heategevusega tegeleda, enne kui on…. hilja! Ja kui ideedest puudus tuleb, siis MTÜ AUH ütleb ette:

Tee koduta loomadele jõulukingitus!

Niisiis, olete oodatud laupäeval (eriti laupäeval, sest saate mulle kohapeal üle pika aja tere öelda, kui ma väga hõivatud ei ole – võiks muidugi olla, loomadele mõeldes) ja pühapäeval Pärnus Kaubamajakas (asju kogutakse 24. ja 25. novembril kell 10.00-18.00 Rimi kaupluse ees), kuhu saab oma isetust näidates tuua Pärnu kodutute loomade varjupaiga jaoks tarvilikku kraami. Oodatud on:

1. Kassiliiv
2. Puhastusvahend Domestos
3. Prügikotid – 150 l ja 30 l
4. Kutsikatoit ja väikese koera toit
5. Tekid, padjad, linad, käterätikud, saunalinad jne.

Kui sa ikka tõesti ei saa kohale tulla, siis võib-olla leiad sa võimaluse teha väike annetus kanneldes vahendeid SEBi // Swedi või saadad ühe SMS-i. Päris mugav viis tunda end vajalikuna kodust väljumata, mis! :)

 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Asutused, kui kõik on pp-s, Lihtne nagu liblika lend, Loomad. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s