!Muutused?

Mööduv nädal eristub teistest, seotud on see ühe ebameeldiva uudisega. Et sellest kujuneb suuremate muutuste jada, mis riivab vähemal või rohkemal määral ka mind ja mu tulevikku, selles olen ma üsna kindel.

Kas ma olen hiromant, olles viimased pool aastat tögades rääkinud muutustest minu elus selle aasta teises pooles, selgub suure tõenäosusega lähema paari kuu jooksul.

Kas ma olen selleks valmis – sama palju, kui langevarjuhüppeks mõni kuu tagasi – valmis, kuni see käes on. Siis ilmselt keerab teadvus hetkeks hapniku kinni ja aju blokeerib teadvuse (tänaseks ma olen aru saanud, et umbestäpselt nii minuga seal avatud lennukiuksel juhtus). Siis toimub restart ja elu kulgeb omal kombel edasi, mis tulema peab, see tuleb.

Kas ma pelgan? Mitte eriti, ellujääjad jäävad alati ellu. Kohanemine, positiivne ellusuhtumine ja enesekindlus on võtmesõnad. Pealegi, ma olen ju isegist mõelnud sellele, mis juhtub kui …

Õnneks ma tean, et A. on ellujääja ja ujub alati turvaliselt kaldale. Kahju – me ei askelda peatselt enam samadel kallastel. Soovin Sul parimat ja tervet jalga! Nägelemiseni, A.!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Asutused, Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s