Naudime.

Kogu selle suvise traali-vaali [loe: tiheda tegevuskava] taustal on olnud mõnnalt kodune viikend. Pärast kolmepäevast Leedu-ja-Peedu trippi Nida poolsaare moodi saarele, maandusin koju reede lõppedes, läbi nagu Läti raha. Mis teha, kui teekond osutus pikemaks, kui tööpäev ja seda tuli sisustada veini timmimisega kohalike juustude saatel.

 Laupäeval luuke avades, oli mu ainus soov olla väga kodulembene frukt. Kuhugile ei isutanud, ehkki meri-ja-rand oleksid praeguste klimaatiliste tingimuste juures justkui ainus õige valik. Aga ei, tavapäraselt hilisõhtune Tori-Põrgu-Ots meie pere uue kaherattalisega füüsilise vormi parendamiseks jäi mu ainsaks kõrvalehüppeks koduselt terrassilt….. Tänane hommik jätkub sealt, kus eile õhtul kella kahe paiku pooleli jäi…  ilma veinita siiski. Eilset meenutab vaid Võhma käsitöö küünal “Talveõun ja kaneel”-maitseline?, mis ritsikate saagimist ja siili sibamist valgustas. Praegust sumedust oleks patt maha magada.

Pühapäevase üüberhilise hommikusöögi komponendid: kodujuust ja keedetud muna, värske kurk ja peet, avokaado, pesto, oliivõli ja mõni leht basiiliku potist. Desertööriks nektariin. Ja ärge tulge mulle rääkima, et ilma lihata ei ole elu. Pumps on täis ja kerge on olla. Ja peamine – ei ühtegi muruniitjat sellise soojusega 🙂

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Lihtne nagu liblika lend, Tervis ja heaolu, Toit ja jook. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s