What a wonderful world

Täna küsiti minult, kas mulle meeldis rohkem mu elu kolmekümnendates eluaastates või nüüd, käies varaseid neljakümnendaid.

Ma võtsin hetkeks küsimuse üle juurdlemiseks aja maha, andmaks ausat vastust. Kui ma varasemas elus olin kuulnud/lugenud, et neljakümnendates elu alles algab, pidasin seda keskikka jõudnud kodanikke eneselohutuseks, kuid täna andsin vastuse küsijale, et … päris kindlasti on praegu ägedam, vähemalt minu elu on.

Laps on täisikka jõudnud, mulle tundub, et ta on kahe jalaga maa peal ja suudab ka majanduslikult-ratsionaalselt majandada (alati saab paremini eksole). Seega on saabunud aeg, mil tervis on endiselt heas konditsioonis ja elu, see on täies ulatuses endale elamiseks ning elamise hoog ei näita raugemise märke. On minu aeg teha teoks need unistused, millest aastakümneid on salaja unistatud, julgemata väljaöelda. No näiteks, et aastaks 2015 olen ma jala maha pannud  kõikidele meie planeedi mandritele. Oh ja sellega pole kiiret, see pole võidusõit – kui tingimused on head, siis ma võin Lõuna-Ameerikat ka kolmandat korda väisata ja Põhjakas peab oma aega veel ootama.

On inimesi, kes imestavad seda va minu reisimist – teate, ma ütlen teile, on nii kuradima palju võimalusi vähendada ametlike pakkumiste käigus väljakuulutatavate summade suurust, ma võiksin selles vallas koolitusi tegema hakata või teile ise neid reise kokkukombineerima. Aga seda juba loomulikult väikese tasu eest, mul ei ole nimelt eriti vaba aega seoses oma elu nautlemisega.

Nii et, Kätu, Sind ootavad tulevikus ees toredad ajad, millest iganes sa ka ei unista – ära mata oma unistusi maha, tuleb aeg, kui …… pirrud põlevad veelgi eredama leegiga 😉

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Lihtne nagu liblika lend, Minu mõttelend. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s