3 kana Pariisis. Prelüüd.

On jäänud veel tervelt 1 tööpäev ja järjekordne seiklus võib alata. Ettevalmistused on olnud üsna kaootilised, sest alati on kõik kulgenud, kuidas siis seekord teisiti. Keskkond on jälle arusaamatukeelne, kuid et Pariis on siiski maailmalinn, loodame ingleesiga hakkama saada. Prantslaste uhkuse maandamiseks oskan ma küsida nende keeles, kas keegi siin räägib inglise keelt ja oman ettekujutust muidu lihtsatest viisakusväljenditest – elementaarne, Watson!

Alustame Riiast ja lendame läbi Oslo, ikka soodsamail moel, kogu paketi piletite väärtus jäi alla 90 euri. Majutuseks vajalikust neljast ööst 2 on CS kaudu olemas ja ülejäänud 2 on kinnitamisel. Seega, jääb reisieelarvesse piisavalt ressurssi, mida luhvtidada hea söögi, veini, muuseumide ja muidu toredate atraktsioonide peale. Norrakate ilmateade lubab kuiva ilma vahemikus 22 -26 C. Mida sa hing veel tahad…

A bientot!

 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Couchsurfing, Pariis, Reis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s