MINu NIMi on MIN

Yong-Min maailma vallutamas

Kõigile teile, kes te arvate, et minu rännakud on veidi pöörased. Möödunud pühapäev tõi minu koju 25 aastase mehe (tundub uskumatu, kui talle otsa vaadata), kelle kõrval minu reisid on … kukepea.

Kuu jagu tagasi astus Min, kes elab Seoulis, Lõuna-Koreast laevale ja põrutas Vladivostokki, kust sai alguse tema ilmareis – TransSiberianExpressi pilet taskus ja kõik. Nüüd siis nähtud Irkutsk, Baikal, Moskva ja Peterburg, Tallinn… edasine saab kulgema hääletades kuni Portugalini välja (läbi Londoni!) ja siis Itaalia-Türgi-Iraan tagasi. Reisi teeb ekstreemseks see, et ta teeb seda praktiliselt rahatult, täiesti üksi ja tema inglise keel ei ole kõige soravam. Plaanide kohaselt on tal aega kuus kuud, talvekuud! Seljakotti kaalule pannes selgus, et see kaalub ca 15kg – ta ise kaalus 48!

Ma veidi pelgasin meie kohtumist, aga see oli asjatu. Meil oli ülilõbus, rääkides meie maadest, kuulates meie muusikat, tutvudes toiduvalikutega ja õppides ning õpetades keelt. Selle loo pealkirjas kajastuvat lauset lugedes ja tähendust kuuldes, sai Min naerukrambid 🙂 Kui Min sai interneeduse kaudu ülevaate meie laulupidudest, suutis ta öelda vaid: Wow! Wow! Wow!

Mul ei jätku sõnu. Turvalist teekonda ja abivalmis inimesi Su teele, Min! Sa oled äge! Ma tulen Sulle selle TSE-ga külla üks teine homme 🙂

11.11.11. sõber raporteerib, et on jõudnud Vilniusesse. Tore, sest meil siin on ööd juba miinuses.

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Couchsurfing, Reis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s