Ei idane ega mädane.

Mida teha iludusest õunaga, mis on sul terve kuu laual kausis olnud ja säilitanud perfektse välimuse – ühtlaselt roheline, kivikõva (koor ei lase niiskusel haihtuda?)?

Söö, aga silmadega!

Samas nädalat 2 tagasi pistis naabrinaine mulle pihku koti kodumaiste õuntega ja 15 minutit hiljem lendas mul toas pisikeste äädikakärbeste tüütu pere. Viisin saagi kontorisse ja 1 õuntest oli auto põrandale veerenud. Tänaseks oli see loomulikult üle kere mädanemisprotsessis.

Äsja ühel Vahemere saarel nähtu põhjal imestasin, et poodide puuviljaletid on sealgi lademetes täis ideaalses kondensioonis õunu – mitte ainsamatki kärbest, ei plekke ega mädanemist. 30 kraadi õhusoojust koos tohutu õhuniiskusega on protsesside käimajooksmiseks ülisoodsad tingimused. Mida kuradit me sissesööme?

Mis teha, kui turg ei jää igapäevastele liikumisteedele (kui jääkski, oleks lahendus ikka vaid hooajaline)  ja poest saada olev on … otsekui teatri rekvisiitide laost, mida kõlbab vaid vaadata. Nokk kinni, saba lahti.

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Tervis ja heaolu, Toit ja jook. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s