Vihmaussi hommik.

Enamasti ma ärkan pühapäeviti nii 11 paiku. Mitte täna, kui ma teadmata põhjusel ärkasin kell 6. Põhjuseta.

Sel ajal majaelanikud veel magavad ja et õues oli vahelduvvihmasus (ära loe: vihmauss :)), võtsin kätte raamatu, mis kord loetud, kuid oli teistkordse lugemise ootel üha ja üha raamatukogus pikendamist vajanud ning loetud see ongi. Esimesel korral neelasin raamatukese “Lend papagoi nokal” ilma autori poolt taustaks soovitatud muusikapaladeta. Seekord võtsin aega ja lõin meeleolu hispaania-keelse taustaga ning tegin märkmeid…. Tänane päev on selliseks lugemiseks suurepärane, õue ei kisu ja aeg ei kiirusta tagant.

nektarist tulvil mangoJa läkski mõte rändama kindlasti selle aasta metsikumale seiklusele Colombias, mis oktoobris teoks saab: rulluvate lainetega mürksoolane ookean, temperamentne ladina-ameerika muusika, uskumatud salsa-tantsijad, igal tänavanurgal müüdavad empanadad, mesimagusad lõhkemiseni küpsed mangod, lopsakad vihmametsad, hingetuks tegevad vaated Andide serpentiidel… Eestimaa suvi saab peagi ajalooks, on aeg hakata aastaseiklust ettevalmistama.

Aitäh Ave, Sinu pakutud muusikavalik …. viib kohale.

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Hobid, Kolumbia, Lihtne nagu liblika lend, Muusika, Reis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s