Lipupäev tulekul.

Eesti lipu päeval rullub Pärnus lahti maailma suurim Eesti trikoloor

Võin uhkusega öelda, et selles rullumises on juhuste kokkulangemiste tõttu minulgi väike rollikesekene, nimelt kullerdasin selle 7 x 11 m hiidlipu pealinnast Pärnule kõvasti lähemale. Kui homme vähegi ilma on, tuleb ilus üritus sinise taeva ja valgete pilvetuttide taustal. Ja kaugel see Laulupidugi enam …

Viimasega on nii, et füüsiliselt võib, kuid tingimata ei pea kohal viibima. Tähtis, et südames oleks tunne olemas. Olles mõlgutanud mujal elamise plaane, on patriotismi ja lojaalsust mõtteis sedavõrd, et päriseks ikka ei tahaks ära jääda. Maailmapildi avardamiseks on ajutistest ärakäimistest küllalt. Et tulla tagasi koju, kus lipumastis on kõige ilusamad lipuvärvid.

Lippude rohket homset!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Eesti, Lihtne nagu liblika lend, Minu mõttelend. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s