Vastuoluline esmaspäev.

Eilne päev algas ikka väga kurvalt. Olin alustanud oma iga-esmaspäevast reisi pealinna poole tavapärasest pisut varem. Vaevalt suurele maanteele välja jõudes silmasin veidi eespool vilkuritega autot teeserval seisva bussi taga. Uskumatu, et see buss kiirust ületas, käis peast läbi. Lähemale jõudes tundus kummaline, et teeäärsel põllul seisid kohkunud ilmel noored inimesed, telefonid peos või üksteisel ümbert hoidmas. Tõehetk selgus kahjuks kohe. Bussi ees seisis ninatuks jäänud auto, mille mootor oli ilmselt salongis. Kiirabi polnud.  Veel.

Tööle jõudes oli uudis  õnnetuses hukkunud juhist juba Postimehe esilehel, sel hetkel, kui mina kodust väljusin, oli selle inimese hommikune kodust lahkumine jäänud viimaseks … kui mitut laipa ma veel oma sõitudel nägema pean … Kaastunne lähedastele!

Päev lõppes sooja muusikalise elamusega Estonias, mitte just eriti tavaline esmaspäeva õhtu kohta … kes käisid, need teavad, kuidas lendu lastud helid kõrgel lae all oma lendlevat elu elasid … kuidas aeg ja ruum olid ära …

Suur aitäh Aale-Triinule juhatuse eest Deva ja Miteni juurde! Tänud Agele, olemaks minu kaaslane sel õhtul, meil Sinuga on ikka väga eripalgelised ühisüritused …  Vanalinna poolhämarates tagahoovides me hulgume veel!

Manose_Deva_Miten

Deva Premal´st ja Miten´st lähemalt

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Lihtne nagu liblika lend, Muusika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Vastuoluline esmaspäev.

  1. Manka ütles:

    Sellised õnnetused raputavad üles küll. Ega me keegi ju kodust ei välju selle mõttega, et noh, äkki ma õhtul ei tulegi enam tagasi. Üldjuhul on peas ikka siuke mõte, et minuga ju ei juhtu, ma olen kuulikindel. TEGELIKULT aga… ükskõik, kui korralik sa ise ka ei ole, lollide juhuste eest pole keegi kaitstud. Ja kuna kunagi ei tea, millal ilus elu lõppeda võib, siis… CARPE DIEM, baby!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s