Roni rahnu otsa, mis on veeretatud Su teele ja naudi vaadet!

Üle-eelmisel pühapäeval, kui minu mikromaailmas toimus kümne-magnituudiline maavärin, ei olnud mul ideid, kuidas edasi. Oli vaid teadmine, et kes-iganes kus-iganes olgu tänatud, et valelikud palged ametlikult avalikuks said. Parem varem, kui hiljem, eks. Magada ma eriti ei saanud, peas oli põhjatu must auk.

Järgmisel hommikul läksin tööle, kandes maski justkui mu elu oleks parimas korras. Ilmselt see õnnestus edukalt, sest küsimusi ei esitatud. Näiteringi tulemus? Tagantjärgi mõeldes oli see isegi hea, et järgmistel päevadel hõivasid mu mõtted tööülesanded, mitte mälupildid.

Mulle hakkas tasahilju kohale jõudma tõsiasi, et mu elu muutus äsja ja leidsin – muutugu siis juba täiega, et kui kord juba on raske, siis olgu korraga ära.

Otsustatud, alustuseks teen ühe vee-päeva! Sellest sai märkamatult paast, mis tänaseks on kestnud 11 päeva ja kestab veel. Minu menüü on koosnenud vaid veeldunud toidust: vesi + sidrun, ingver, mesi, piparmünt, pärnaõis, kummel jne. Lisaks üks Riias käik ja kontsert, saun ja massaaž. Puhastan vaimu ja meelt. Enesetunne läheb virguva kevadega sünkroonselt üha lendlevamaks.

Selle aja vältel olen vaadelnud end ümbritsevat maailma distantsilt, justkui kestast väljununa. Rääkinud vähem, nagu mulle K. täna ütles. Vist küll. Eriti viimased paar päeva on mulle tundunud, et kui mul ei ole midagi olulist öelda, parem vaikin. Müra on minutagi liiga palju.

Selgelt õige otsus oli jaanuaris end jälle Aale-Triinu juurde kursuse hingekirja panek ja see algas mulle ideaalsel ajal, esmaspäevast läks käima jooga energiakeskustest. Ning mais tuleb Deva Premal Estoniasse, tuleb minna.

http://www.devapremalmiten.com/

Ja üleüldse, kui ma oma seinakalendaariumis kõik järgmised üritused olin neoonkollasega ära märkinud, siis selgus karm tõsiasi, et seitsme nädala jooksul, on mul 1 vaba nädalavahetus! London, Rakvere, Võru, Võhandu, Peterburg on ootel – elu on lill ja ma jään selle arvamuse juurde tühiste inimeste tegudele vaatamata.

Igas negatiivses seigas sinu elus, on alati midagi head, ehkki sageli sa esmapilgul seda ei adu või tunnista. Leia see üles ja pane see enda heaks tööle. Tee seda kohe!

Om namaha shivaya – Deva Premal

Sõbralik soovitus: roni rahnu otsa, mis on veeretatud Su teele ja naudi avanevat vaadet.

Meeldejäävaid elamusi planeedi Maa ameerika mägedel!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s