Hotblooded.

Ilmnes, et mul on selgeltnägija võimed. Kuidas ma muidu juba novembris, kohe kui sai selgeks, et Roxette´i tuur väisab Baltimaid, teadsin, et ma lähen Riiga, mitte Tallinnasse, mis oleks olnud liiga lihtne; pealegi on Riiat alati heameel väisata. Täna sai selgeks, miks!

Mul on elamus käes, Arena Rigas linnuke kirjas ja peab ütlema, et Marie ja Per on endiselt ägedad. Ehkki pisut vanemad (nagu ma isegi), on nad laval endiselt särtsu täis ja naudivad esinemist sajaga.  Nii nagu 20 aastat tagasi, kui ma Roxette´i kasseti ribadeks kuulasin.

Publik keerati ka nüüd kiirelt ümber sõrme ning põhjamaised lätakad tõmmati käima näuhti! Ja kaasa laulma ning mihkleid põletama ..

Lätlastel vedas, mõnedel eestlastel ka 😀

Soovin Marie`le kiiret paranemist ja 8 000 pileti omanikule Eestis kannatlikku meelt järgmiseks neljaks kuuks 😀 On, mida oodata!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Avastamised, Muusika, Reis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s