Usaldus ja austus on ühekordsed kingid.

Su teed sinu elus ristuvad paljude inimestega. Vähestele neist kingid sa sulle teada olevatel põhjustel oma usalduse ja austuse. Sa imetled väljavalituid nende omaduste põhjal, mis sulle korda lähevad, kuulamata teiste arvamust. Vähim, mida sa loota võid, on see, et suhtumine on kahepoolne. Tõenäosus selleks on ju päris lootustandev, no fifty-fifty ikka!

Ühtäkki raputab su jalgealust justkui maavärin, su silmad avanevad ja sa avastad, et fassaaditagune on hoopis teises värvigammas. Libe. Arg. Kahepalgeline. Reaalsus lajatakse otse ja omadega su teadvusesse, täiega! Nagu ämber jääkülma vett. Sul kisub silme eest mustaks ja sees hakkab keerama, peas keerleb miljon miksi, sa püüad leida põhjuseid, mingitki loogikat.

Nagu see teeks olematuks olnut. Ei tee. Ja sellepärast, iseenda pärast, pead sa vaatama tulevikku ega tohi kaotada tükikestki iseennast. Sest elu … elu on ju lill, ära seda unusta!

Õndsad on need, kes pettuma ei pea. Elu järjekordne õppetund on seljataga, jääb üle püksipõlved puhtaks kloppida ja säilitada rüht … see sirge selja oma.

Maailm on täis Imelisi ja “imelisi” inimesi. On hea, kui oskad neil vahet teha – pigem varem, kui hiljem! Parem veel varem.

Abivahendeid vajamata edasi....

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Lihtne nagu liblika lend, Minu mõttelend. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s