Kes valib Keskerakonda? Kohe saad teada!

Selle küsimuse on peale mitmete viimaste valmistulemuste teatavaks tegemist esitanud nii mõnedki minu tuttavad. Tõnis Viilol kommenteerib Edgar Savisaare blogis nii:

March 8, 2011 kell 8:59

Te olete tugev majandusmees ja poliitik ja Teie tahte siiruses ma ei ole kunagi kahelnud. Olete autoriteet ka rahva silmis.

Ei saa rahul olla aga inimestega kes Teid ümbritsevad. Tegelikult tööd edu saavutamiseks nad ei tee. Peesitatakse ja oodatakse millal midagi suhu langeb. Seda näha ka kõikide teiste häälte vähesusega. Vahetage tasapisi meeskonna liikmeid. Inimesed on harjunud kergelt saama ja kui nende ootused ei täitu, siis keerasid ennast Teile vastu. Teate isegi kellest jutt. Olen olnud siin ka juhatuse koosolekutel ja näha, et ettevalmistus on ikka nõrk. Võib öelda, et puudulik. Nõupidamine lõpeb ja inimesed segaste tunnetega lähevad laiali. Arutatakse siis omavahel väljas ja see ka kusagile ei vii. Siis kanduvad üksteise süüdistused väljapoole ja nii lõpuks kaob mõnegi lugupidamine erakonnast. Nii need hääled kaovad. On ka võimuvõitlus isegi juhatuste sees. On ka kahel toolil istujaid. Üksteise halvustamine partei sees on lubamatu. On juhatuse kiikmeid, kes istuvad kahel toolil. Mängitakse omi mänge ja omi asju isegi varjamatult. Näiteid võib tuua küllaga. See kõik on toonud parteile kahju ja hääled on kadunud varem ja ka nüüd. On ansiplaste leeri nii mõnigi võimekas mees läinud kuna ei taha võtta osa susser-vusserist.

Ärge loobuge juhi kohast. Puhastage oma ümbrus ja võit tuleb.

Ma ei suuda uskuda, et ansiplased häältega lõid meie erakonna üle. See ei saa tõsi olla. Siin on midagi mäda.

Keskerakondlane.

Ei oskagi kommentaarida seda, nüüd teate, kes.

 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Uudised ja poliitika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Kes valib Keskerakonda? Kohe saad teada!

  1. Anticommunist ütles:

    Jaa jaa võit tuleb ja kõigi maade proletaarlased, abordijäänused ja sovietid ühinevad Keskerakonnaga Eesti vastu, et eestlus hävitada ja kohalikud Vene satraabid pukki panna. Õnneks see ei teostu kunagi, kesikud riiki juhtima ei saa aga Seewaldisse see-eest küll!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s