I will give my vote to …

… a vot ei ütle.

Üle aastate seisan raskeima valiku ees. Sest ideaalset ei ole. Aga võiks ju olla. Et ma pole idealist, siis vähemalt 80% poolehoidu võiks mõni partei ju omada! Mida pole, seda pole ja seetõttu on eriti raske. Valima minemata jätmine samas ei tule kõne allagi – tahaks ju pärast viriseda, nagu Valimiskooli viimases õppetükis valijatele ametlikult lubatud on.

Kas valida vasaku- või paremakäelised, rohelised-kollased-või-lillad....

Niisiis, olen ma seekord selle 10% hulgas, kes langetab otsuse viimasel päeval. Seetõttu ei osalenud ma seekord e-hääletusel nagu nelja aasta eest tehtud sai.  Lähen siis seisangi oma riigiga silmitsi helesiniste kardinate taga neljakandilises kastis ja teen OMA otsuse, et ei juhtuks nii ….

Kas tõesti!?

Teie, kes te 4 aastat tagasi jagasite lubadusi, mille elluviimise või mitteviimise üle teil endalgi täna ülevaadet pole, ehkki teil olid hoovad ja võim, teie minu häält seekord ei saa – kui olete arutud lubadused inimeste kottimiseks tegemata jätnud ja lubatu 80% ellu viite (olles ikka võimu ja hoobade juures), siis räägime edasi!

Jah, on!

Mantlihõlmad vöö vahele ja minek. Kodanikukohus täidetud, algab pesupäev – vesi on tagasi!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Uudised ja poliitika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s