Kül-m-araton…

Ülesanne on hirmutaf: Otepäält Elvasse üle kahekümne kraadise miinusega – Õpetaja Laur ütleks selle peale lutsulikult: kui tervet ülesannet ei jõua, siis tee pool – aga tee hästi. Kerge öelda.

Ma tahaks loota, et minu jäära-päisus allub olematule kainele mõistusele ja end vigaseks sõitma ma ei hakka. Eestlase jonnakusele vaatamata. Aga nalja peab aga saama ja eluga Elvasse jõuda siiski peab üritama, pärast hea lastelastele pajatada, et see 2011 äi olnd teps mitte lihtne sõit…

Ja siis joonelt puhkusele – külmale maale, polaarjoonele ja tundrale lähemale. Suusad, need ma ilmselt siiski jätan koju kudema. Vist! Asendan fotokotiga vahelduseks. Uute juttude ja piltideni!

2010 elavad maskotid (Helga und Hans by Star FM)

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Hobid, Meelelahutus, Reis, Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s