Teeninduse tasemest Pärnu kesklinnas.

Kui sa töötad teenindajana, siis peaks olema sinu esimene huvi kliendi käest võimalikult suuremas koguses raha kätte saada. kas ma olen millegist valesti aru saanud?

Istusime eile õhtul Pärnu kesklinnas Argentiina restoranis La Boca. Interjöör ok, menüü ok. Teenindus…. fa-faaaa- arvake ära.

Esiteks: ajutiselt kaardimakseid teha ei saa – ok, ikka juhtub.

Teiseks: vahetusraha  – ei ole – ok, jookske kõrvalasuvasse asutusse ja ajage asi korda.

Kolmandaks: selles restoranis ei ole kombeks lauda teenindada => istusime 3h tühjade nõudega kaetud lauas, neid ei viidud ära ega tuldud küsima, kas klientidel on ehk veel soovi.

Jaaaa, ma oleksin taht veel seda teist ja kolmandat tellida, aga mul oli piisavalt õdus olemine – miks ma oleksin pidanud oma soovide avaldamiseks minema leti äärde! Ja olles aus, siis selle aja jooksul oli teenindajal kümneid võimalusi pisukestki aktiivsust üles näidata, töö rohkus teda seda tegemist ei takistanuks.

Aga no kus sa sellega … PALJU ÕNNE; omanik(ud)! Ärge te jumala pärast talveunest ärgake… teil ju ümberringi hea teenindusega asutusi üldse ei olegi… pole minu asi teid õpetada, kuidas oma äri edendada.

Ei ole ma esimene, kes selle kohaga rahul ei ole. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jL9dbUgvpZ0J:www.inyourpocket.com/estonia/parnu/food-drink/restaurants/La-Boca_39888v+boca+p%C3%A4rnu&cd=5&hl=et&ct=clnk&gl=ee

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Asutused, Toit ja jook. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Teeninduse tasemest Pärnu kesklinnas.

  1. Pingback: 2010 in review | the driimer püüab selgustele jõuda…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s