Harry Potter and the Deathly Hallows. Part 1.

Eile sain A-lt ootamatu kõne. Teeme midagi…. kohe ja praegu! Hmmm! Kui su käest oodatakse midagi, millele sa pole otseselt mõelnud ja sa pead vastama midagi rohkem või vähem arukat, siis selgub, et see polegi nii lihtne. Niimoodi “une pealt”. Minu mõmina peale et jaaah, mul on küll vaba õhtu, tuli A-lt endalt ettepanek – lähme kinno.

Mina: mis film on?

A: Harry Potter.

Mina: Olgu.

Minu ja HP vaheline side oli kunagi isegi olemas, puhtast uudishimust lugesin ma esimesed raamatud ja vaatasin esimesed filmid. Siis jäi see muinasjutt minu jaoks soiku. Võimalik, et seda ulmet sai minu jaoks liiga palju või lihtsalt uudishimu sai rahuldatud ja asi ammendas end. Tegemist on ju siiski sulaselge rahamasina ette rakendatud teosega ja kommerts on teatavasti saatanast!Samas minu imetlus naisele, kes sellise fantaasialennuga hakkama sai.  Kuigi ma ei oma täpset infot, siis kuuldavasti on sellele saagale tänaseks lõplik punkt pandud.

Kinno, siis kinno. Minu mällu talletunud piltidel olid Harry-Hermione-Ron ikka veel lapsed; uskumatu, aga neist on vahepeal moodsad noored saanud! Ja Albus Dumbledore on suudetud teise ilma saata!  Mis siiski ei tähenda seda, et tema nimi ja isegi põrm ei saaks filmis kajastatud. Filmitrikid on aegajalt endiselt uskumatud ja looduslikud võttepaigad oma hunnitute panoraamidega võtavad hingetuks.

Muidu Potteri film nagu Potteri film ikka: üks võlumine teise otsa, põimituna inimlike tunnete ja hea-ja-kurja lõputu kirgliku võitlusega.

Algus. ajame vaenlase segadusse. 

Esimene põgenemine. Hagridit (Rowlingu Vanapagan) me ses filmis hiljem ei näegi. 

Pahad on endiselt pahad. Mõned on lihtsalt täiskasvanuks saanud. 

Dumbledori päranduse kätteandmise “tseremoonia”.
Vana hea Dobby leiab oma otsa pärast mitmekordset trio päästmist ning saab maetud ookenimühina helide saatel rannaliiva… pisardamise-koht.
Dobby viimased kangelasteod. Selle sarja numminaator-tegelane lahkus areenilt.

Soovitus: kui sul midagi tarka teha pole, siis ajaviiteks võib vaadata. Näitlejatelt kõrgemat pilotaaži ei ole oodata, aga film ise on korrektselt efektne ja piletiraha on kulutamist väärt küll.

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Meelelahutus. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Harry Potter and the Deathly Hallows. Part 1.

  1. Monex ütles:

    Ei olnud liiga narvilisi kohti ning samuti polnud kordagi vaga igav.Olen kindel et nii monedki inimesed vaidleksid mulle hea meelega vastu aga ma jaan endale kindlaks – mulle meeldis see film.Minu hinne 5 5 strpnjkjoCLabels ………………….posted by Merli . Natukene juba pelgasin etendust.Vaga ullatav oli minu jaoks see kuidas tekstiga umber oli kaidud. Juurde tuli kolmas karakter Professor kes jai vaieldamatlt minu lemmiktegelaseks selles etenduses.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s