-
Värsked postitused
- Camino de Santiago 19.päev. Leon – San Martin del Camino= 29 km
- Camino de Santiago 18.päev. Leon = 9 km
- Camino de Santiago 17.päev. Reliegos – Leon = 26 km
- Camino de Santiago 16.päev. Sahagun – Reliegos = 32km
- Camino de Santiago 15.päev. Calzadilla de la Cueza – Sahagun = 24km
- Camino de Santiago 14.päev. Boadilla del Camino – Calzadilla de la Cueza = 45km!
- Camino de Santiago 13.päev. Hontanas – Boadilla del Camino = 32km
- Camino de Santiago 12.päev. Burgos – Hontanas = 32km
- Camino de Santiago 11.päev. Burgos – Burgos = 7km
- Camino de Santiago 10.päev. San Juan de Ortega -Burgos = 28km
- Camino de Santiago 9.päev. Viloria de Rioja – San Juan de Ortega = 37km
- Camino de Santiago 8.päev. Najera/Azorfa – Viloria de Rioja = 33km
- Camino de Santiago 7.päev. Logrono – Najera/Azorfa = 37km
- Camino de Santiago 6.päev. Los Arcos – Logrono = 32km
- Camino de Santiago 5.päev. Oliivisalu – Los Arcos = 38km
Arhiiv
Kategooriad
Hääletajatele pühandatud…
Sel nädalal pühendasin end hääletajatele, alates veebis küüti otsivast noorest naisest kuni kreiside backpackeriteni Berliinist.
Neist viimastest peab lihtsalt rääkima, sest nad olid üüber-lahedad sellid, need Erika ja Ethan. Esimene neist on pärit Rumeeniast, ise Ungari päritolu, kelle vanemad koos 10 a-se tüdrukuga Saksa kolisid. Vahepeal on Erika rännanud aasta kängurude maal ja nüüd õpib Berliinis näitekoolis pantomiimi. Ethan aga on põline kalifornlane, kes alustas maailma avastamist mööda Ameerikat, jõudis Mehhikosse ja Guatemaalasse, siis jäi see manner kitsaks ja Ethan tuli Euroopat avastama… Hispaania, Prantsusmaa, Inglismaa, enim aga jäi südamesse Berliin ja nii ta seal nüüdseks juba 5 aastat resideerubki.
Ethan ja Erika kohtusid mullu oktoobris ja huvitaval kombel on nad mõlemad taimetoitlased, jube enne kokkusaamist olid.
Miks ma neist kirjutan? Sedavõrd avatud hingega inimesi ei kohta igapäev. Mul on niiväga tohutult heameel, et mul õnnestus nad Laagrist peale noppida. Ja nende plaanid õhtuks Riiga jõuda, ära nullida 🙂
ise pididju teisel kloobusel olee…?…alles läxid…
Nu daaa, ise-ise … tagasi alates 30.06 :))