Hüvasti mai!

Minevikust. Lähiminevikust. Eile sai teistkordeselt läbitud Tartu rattaralli. Jah, 13 kuud tagasi polnud ma ühelgi Tartu üritusel osalenud ja nüüd on neid läbitud juba viiel korral. Muidugi ei saa ma sel aastal enesele tõestamata jätta, et suudan seda teha ka rullidel. Mida mul VEEL ei ole, nagu ka sõidukogemust, no nii 7 a vähemalt. Aga seda polnud mul ka suuskadel. Vaatamata kõigele, mulle tundub üha enam, et nendel üritustel osalemine ei ole seotud sportliku vormi vaid puhtalt inimliku laiskusega. Lihtsalt tule, ole ja liigu tempos, mida heaks arvad.
Äge!
 

Endised kolleegid, 11 aastat… jälle koos, sõiduvees…

Ja tulevikust…
2 nädalat veel. Loen järele jäänud päevi. Paralleelselt mõtlen, kas teha hüpe nüüd ja kohe või enne lendan üle ookeani ja siis … kaalutu´kaimaks "enne lend" argumendiks osutub ilmselt see, et vastasel korral on mul kõik selle aasta unistused poole aastaga täitunud. Et siis jätaks nagu suve teise poolde selle langevarju. Muidugi mõista võib mulle ka Venezuelas avaneda võimalus hüpata, kusagilt Andide otsast…
Loen ka reisikirju ja olen end juba parajalt käima tõmmanud. Tunnen seda vabaduse hõngu ja see tekitab kaaluta oleku mu meeltes. Tean ette, et aklimatiseerumine tagasi tööellu saab olema erakordselt valus… aga see on paratamatus. Igaljuhul olen ma valmis eluseikluseks Amazonase metsades, Andides, Kariibi mere liivasel rannal…
Tahaks lennata … ja teha seda eriti kõrgelt!
 
PS! ma poleks iial osanud driimida, et oma ümmarguse sünnipäeva veedan üle Atlandi kohal lennates. Aga sünnipäevaks mobiili switch-offimist olen ma eelnevalt küll ja veel harjutanud 😀 welcome to my world!

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s