Armunud!

Eile see juhtus. Nagu ma teda silmasin, olin omadega sees. Totaalselt sassis. Ma olin mõelnud, et kui sõber koju tuua, siis pigem koerlane. Või mõni muu. Et kassi ei too, siis jääb veel üle kaktusete kollektsioneerimisega alustada… Aga see karvapall lissalt magas end mu südamesse – võtsin ta oma peopessa ja mida tema tegi, ta pani lihtsalt silmad kinni ja suikus unne. Kuhu ma ka ei läinud või mida ei teinud, tema lihtsalt magas mu peopesal süütult ega teinud kuulmagi minu vaimustunud niutsumist: ei saa olla NII NUMMI!!!!
 
Püüdsin säilitada kainet meelt ja tuletasin endale meelde oma seisukohti eelmisest elust, ei aidanud! Mingi nipiga suutsin teda mitte ööseks enda juurde võtta, et olla hommikul kainem ja kaalutletum… AGA! Hommikul oli ta oma õe või vennaga kollaste silmadega kollase karvalise ema tissi otsas kuuselampide valguses ja PÕRISES nii, et maa värises. ise alles kahe kuune! Veelkord suutsin endast jagu saada ega haaranud teda endaga tööle kaasa. Esimese asjana kontoris tõmbasin pildi monitorile ja saatsin selle värviprinterisse, karvakera kogus tuntust minu kabineti seinal. Kaaskondsed vaatasid ja raputasid pead, sa pole sama inimene, kes eile! Minimaalselt iga poole tunnitagant imetlesin tupsut, tingliku nimega Rõõžikut!
 
Teel koju nuputasin "Rõõžikule" PÄRIS nime… Minnie on SEE õige!
 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Armunud!

  1. Üvi ütles:

    Sa tegid oma elu õigema otsuse! Pealgi… Sina ei valinud teda, vaid TEMA valis Sinu!!! See lihtsalt pidigi nii minema…;)

  2. Muuseas ütles:

    Ometigi! Ma jõudsin juba oma ettenägelikkuses kahtlema hakata. Kassid on ju sulle ammu "nägusid" teinud…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s