Kööginurk

Gaasimees on endiselt kadunud nagu tina tuhka. Naabrid pole teda näinud vähemalt nädal. Telefonile ei vasta. Kisub müstiliseks, mis? Põnev on, äkki tüüp lippas vahelduseks mõnda teise dimensiooni guljaitama! Kas minna otsima või lasta tal seal oma asju ajada? Või ikkagist tinistaks natuke, ah?
 
Mul on suur kiire muidugist nüüd seoses selle elektriahjnuduse paigaldamisega möödas. Ja seda kahel põhjusel:
  • alanud on kütteperiood, talvepuud on kohal ja mu suur puuküttega ahi küpsetab suurepäraselt peaaegu kõike
  • minu ema võttis kätte ja ostis topshopist ühe asjanduse Flavor Wave Turbo ja seda mitte endale, ükspäev lihtsalt teatas, et tule… mul on sulle üks asi anda!!! Hmmm, kas ta tahtis teada, et mul  pole seda vaja?! Et mul on juba kokkamiseks gaasipliit, elektriahi ja mõnus suur puuahi. Ja et ma pole endiselt mingi paadunud kokk! Vot ei tahtnud, ma juba poole lause pealt nägin, et selle lõpetamine toob  endaga kaasa suuremat sorti solvumise – ta tahtis head, eks! Niisiis, ma olin tänulik. Ma viitsisin need 2 kasti isegist järgmisel päeval kodus lahtipakkida ja instruktsioonigi sirvisin. Ma isegist toppisin sinna ühe kana.

Järeldus nr.1- kana küpsetan mina igatahes ka edaspidi oma suurimas ahjus. Vähemalt kevadeni!

Ja järeldus nr.2 – mulle ei meeldi jätkuvalt asjad, mis pole hädavajalikud. Mul pole neid kusagile panna! türipaidemaivõi

Jadaega, säravat pühapäeva meile!
The C.
 

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Toit ja jook. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s