Tahaks lennata!

Tänasest on uus raamat poekvile sätitet ja ühtegi kolli pole mu teele veel sattunud, kõik-see-mees/naine sai täna üle vaadatud. Õigemini küll vaadati vist mind. Üle.

Miks ma küll ei imesta, et mul puudus igasugune ebalus või pabin esimese päeva pärast. Algusest peale pole olnud tunnet, et ma lähen võõrasse peresse uueks liikmeks. Mida pole, seda pole! No kui ei ole, siis ei ole 🙂 🙂 Kõik tundub liiga lill. Veel. Aga see tunne on äraütlemata mõnus, see lille-tunne nimelt… isegi gaasipedaal ei vaju iseenesest autopõranda ligi nagu enne sagedasti juhtus. Mis sagedasti, koguaeg "juhtus".

Elukene "ükspäevkorraga" on siis nii sügaval ajus, et peale tänase pole mitte midagi olemas: pole eilset ega homset, järgmist nädalat, kuud, aastat… täna algab hommikuga ja kestab täpselt uinumiseni, koguaeg on ainult TÄNA. Kui täna on möödas, on jälle täna! Täna teen ma täpselt nii palju, kui ma pean vajalikuks täna teha: tahan – kuulan transistorit, tahan – söön kisselli, tahan – loen, tahan – ei loe! Ja jube lahe on sellise teadmisega elada! ÜKS PÄEV PÄEVAS!

Suured tänud eksidele lahkumiskingituse eest TAEVASSE! Ükskord ma hüppan niikuinii!!!
http://www.seiklused.ee/et/Detailid/Kingitused/Sport_ja_ekstreem/Langevarjuh%C3%BCpe/201

Mõõõnusat nädalavahetust meile kõigile! (veel üks kiiks on tekkinud, ma olen hakanud rääkima sinust, temast, nendest  meie vormis)

Ikka meie ja teie,
Tjoootja T(h)eee

About The Driimer

Harilikult küsitakse nii: nimeta 3 asja, mis sa võtaksid kaasa üksikule saarele. Miks ma peaksin minema üksikule saarele... Ma nimetan 3 asja, mille ma maailmast üksikule saarele eraldaksin, minuta - kõikvõimalikud relvad, raha, religiooni - maailmast saaks üks äraütlemata ilus paik elamiseks, ilma, et ma peaksin maailma eest sinna saarele pagema.
Rubriigid: Tervis ja heaolu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Tahaks lennata!

  1. Muuseas ütles:

    Plika, ära jända, see võib sõltuvuseks muutuda. Onkel on seal avarustes heljund mitu tosinat korda. Ja kui ma siis täisealisena esimest korda koos lennuriistaga, ilma sealt poolel teekonnal lahkumata, maanduma pidin, sain peaaegu šoki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s